O NAS


Pakuj się Misiu! Jedziemy do...! wołałam ilekroć do głowy wpadał kolejny pomysł na podróż. Rozpoczynał się najprzyjemniejszy czas wyznaczania tras, wyszukiwania ciekawostek o miejscach, które na nas czekają, puls przyspieszał a w głowie kiełkowały pomysły jak wycisnąć z tego niesamowitego czasu maksimum.

"Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej." Ryszard Kapuściński.

Te słowa idealnie opisują "podróżny stan umysłu", a  my mamy to wielkie szczęście, że na tę nieuleczalną chorobą zapadliśmy oboje, bo odkąd pamiętam ciągnęło nas w świat. Ten daleki i ten bliski, poznawany z perspektywy motocyklisty, czasem oglądany z okna samolotu, a jeszcze innym razem samochodu.  

Pakuj się Misiu to miejsce, w którym naszymi oczami obejrzycie skrawek świata, który odwiedziliśmy, przeczytacie o czym marzymy i wspólnie zaplanujemy nie jedną podróż! 

Pakuj się Misiu to również nasz osobisty przewodnik, w którym znajdziecie pomysły na krótkie i długie wyjazdy, propozycje tras i miejsc, które warto zobaczyć lub które nas zachwyciły.

Chcąc zebrać w jednym miejscu wszystkie nasze podróżnicze wspomnienia postanowiliśmy, że na blogu oprócz nowości znajdą się również nasze archiwalne posty- opowieści ze strony Po prostu piękne rzeczy.

Zapraszamy serdecznie!
Ola & Michał


Wszystkie prawa zastrzeżone © Pakuj się Misiu!